eGreeno O firmie

O firmie

Czerpiemy energię ze słońca. Fotowoltaika daje nam możliwość przetworzenia energii promieniowania słonecznego na energię elektryczną. Panele fotowoltaiczne produkują prąd stały. Dzięki wykorzystaniu falownika następuje zamiana prądu stałego w prąd przemienny, z którego możemy korzystać w swoim domu, firmie czy gospodarstwie. Wszystko to w oparciu o nowoczesne i ekologiczne rozwiązania.

Montaż instalacji fotowoltaicznej przez profesjonalną firmę, to nie tylko dobór najlepszej jakości komponentów, ale także techniczne doradztwo, odpowiednia analiza i weryfikacja zapotrzebowania na energię elektryczną, co determinuje szybkość zwrotu z inwestycji. Fotowoltaika w Twoim domu lub firmie to idealne rozwiązanie, aby znacząco obniżyć rachunki za prąd. Pracownicy eGreeeno zadbają o Twoją niezaleźność energetyczną i bezpieczeństwo wykonywanej instalacji. Jesteśmy częścią spółki Grupa Green, która w branży fotowoltaicznej działa od kilku lat i z powodzeniem funkcjonuje na rynku fotowoltaicznym. Dzięki wiedzy i doświadczeniu możemy z powodzeniem realizować wysokiej jakości instalacje fotowoltaiczne. Nasi pracownicy są pozytywni, energiczni i zaangażowani w przyszłość energii odnawialnej. Ciężko pracujemy i jesteśmy dobrzy w tym, co robimy, a przede wszystkim - naprawdę troszczymy się o siebie nawzajem, o planetę i to, co robimy. 

Długoterminowość to motto naszego działania, nie tylko ze względu na wieloletnie gwarancje producentów sprzętu, lecz przede wszystkim pokazujące nasze podejście do wykonywanych realizacji i budowania relacji z naszymi Klientami. Oferujemy naszym Klientom nie tylko profesjonalne przygotowanie do realizacji, lecz również montaż wykonany przez wykwalifikowane i doświadczone ekipy. Po uruchomieniu instalacji odwiedzimy Państwa w celu przeprowadzenia audytu pomontażowego. A w razie potrzeby nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji przez całą dobę!

 

Fotowoltaika zapewnia niezależność i swobodę.Korzyści płynące z montażu instalacji fotowoltaicznej to przede wszystkim odnawialne i bezemisyjne źródło energii w domu, które oszczędza Twoje pieniądze. Rachunki za prąd to jedno z największych obciążeń każdego budżetu domowego. Dzięki panelom fotowoltaicznym możesz to zmienić. Średnio instalacja zwraca się w ciągu 5-7 lat, ale realne korzyści zauważysz niemal od razu. Po okresie zwrotu z inwestycji nie płacisz za prąd - tylko stałą opłatę za utrzymanie łączą z elektrownią. Gwarancja na nasze panele fotowoltaiczne wynosi 25 lat, a sama usługa zapewnia długi czas korzystania z darmowego prądu.