eGreeno Znshine

Znshine

Podwójne szklane moduły solarne Znshine SOLAR bifacial są testowane i zatwierdzane przez międzynarodowe uznane laboratoria, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom niezawodny i zoptymalizowany cenowo produkt. 

Wykonane z wyselekcjonowanych materiałów i komponentów w celu nadania jakości, czasu trwania, wydajności i wydajności, podwójne moduły szklane z ogniwami Half cell firmy ZNSHINE SOLAR charakteryzują się zwiększoną transmisją światła i posiadają funkcje dekoracyjne i cieniowania. Stanowią doskonały wybór dla BIPV i aplikacje budowlane BAPV. Pozwala to na wytwarzanie czystej energii przy jednoczesnym zmniejszeniu rachunków za energię.

1. Technologia Double Glass. Podwyższona odporność ogniowa i chemiczna Ekstremalnie odporne na amoniak, mgłę solną oraz brak rozprzestrzeniania sie ognia. Idealne na projekty nadmorskie, pływające, projekty na wysypiskach śmieci, oczyszczalniach i łatwopalnych dachach.

2. Ubezpieczenie uzysków 30 lat Dla zabezpieczenia rentowności oraz bezpieczeństwa inwestycji, moduły Znshine posiadają ubezpieczenie gwarancji uzysków na 30 lat, w największej firmie reasekuracyjnej Świata Munich RE. Gwarancja 12 lat.

3. Grafenowa powłoka samoczyszcząca Promienie UV rozkładają zanieczyszczenia na szybie(fotokataliza), a deszcz je spłukuje. Dzięki właściwościom hydrofilnym powłoki, woda rozlewa się po szkle i szybko spływa, nie zostawiając śladów w postaci zacieków.

4. Busbar x 9BB 9 rozmieszczonych elektrod odpowiada za zmniejszenie oporu szeregowego. Doskonałe chłodzenie tylnej szyby.

5. Wolne od PID i LID Wolne od degradacji indukowanym napięciem. Technologia multibusbar i dwustronna szyba ogranicza degradacje PID i LID.

6. Wysoka sprawność Wysoka sprawność modułu. Powłoka grafenowa zwiększa wydajność modułów o 2-3W, zwiększając o ok 1% transmisję światła i szeroką odpowiedź widmową przy słabym oświetleniu.